top of page

רשמים והמלצות מסיורי היוצרים של
Miz Culture

יפו יוצאת מהארון אילן ספירא.jpg
עקקבות צהוב.png

תודה ענקית, היה מדהים, איכותי, מרגש וסופר מעניין! נהננו מכל רגע! מחכים ומצפים לסיור הבא

שיר, סיור 'על קו התפר' ביפו.

נהנינו מאוד מהסיור שנערך ביפו. סיור מרתק, מרגש, מעורר מחשבות שבשגרה ואף יותר ב-New Normal שהביאה הקורונה. הדמויות היו מעשירות והמדריכה סיגל היטיבה לרקום את סיפור המסגרת. מחכים לסיור הבא! 

תמיר וזהבית 

סיור "יפו יוצאת מהארון" 

עקקבות צהוב.png

סיור מעניין, מלמד ומהנה. תודה למדריכת הסיור ולאמנים שהופיעו. היה מרגש. 

יוסי, סיור 'על קו התפר'

סיגל היקרה

ליווית אותנו משלב הפניה אלייך בסבלנות אין קץ וגמישות לכל בקשה. התפירה המדויקת עבור הצוות שלנו הוכיחה את עצמה, החיבורים שיצרת עם האומנים השונים שפגשנו לאורך היום היו מדויקים מעוררי השראה. סדנת הכתיבה שקינחה את היום, מול נופיו העוצר נשימה של חוף יפו אפשרה לנו להתחבר ולהתרגש יחדיו. המון המון תודה את נפלאה.

לילך.

סיור וסדנה עם ארוחת צהריים, יום גיבוש צוות אנשי אקדמיה וחינוך.

   

עקקבות צהוב.png

תודה, סיגל, על הסיור המרענן והמעניין באיזורים המוסתרים והקסומים של יפו. 

נתת לנו תחושת חו"ל מבלי שעברנו דרך נתב"ג...

יוסף ואביגייל, סיור יוצרים בעג'מי

נהניתי הבוקר מסיור מרתק וקסום בשדרות ירושלים, בהובלתה של סיגל שהשכילה לבחור את האנשים והמקומות המיוחדים שהיא יודעת לגלות ולהנגיש. זה הסיור השני שלי בהדרכתה ואני מצפה להזדמנות הבאה. תודה סיגל!

שאולה, סיור 'על קו התפר'

עקקבות צהוב.png

סיור בוקר ביפו. שמענו את סיפור חייה מעורר ההשראה של מגנה רדי היפהפייה, ילידת הודו, בעודנו יושבות בחלל מדהים, ביתן של שפית-אמנית ומוזיקאית ששרה וניגנה לנו משיריה וריגשה. היה מקסים! תודה סיגל Miz Culture 

צאלה, סיור 'מסמרים ושמלות'

היינו היום בסיור בשדרות ירושלים ובנגה עם סיגל. היה סיור נפלא, זורם, מפתיע ומרתק. מפגשים מעניינים, פינות קסומות, ערב לחיך ולאוזן, מומלץ בכל פה. 

רונית, סיור 'על קו התפר'

עקקבות צהוב.png

הייתי בכמה סיורים של סיגל. הייחוד הוא שכל סיור בנושא אחר אם כי גאוגרפית כולם במיקום פחות או יותר זהה. סיגל הצליחה לתווך את הנושאים השונים לקהל במיומנות ובעיקר במקוריות רבה. כל פעם כאשר קיבלתי במייל את נושא הסיור חשבתי לעצמי איך אפשר בכלל לתווך נושא כזה בסיור פיסי בשטח (למשל: סיור חיי הלילה ביפו בשנות השבעים). תמיד היה מעניין, מקורי, לא לוחץ מדי וגם לא מסחרי יתר על המידה.

עידן, כבר כמה סיורים שהוא מגיע..

יצאנו היום, במסגרת יום גיבוש מהעבודה לסיור עם סיגל בשכונת עג'מי. כבר בתכנון סיגל הייתה קשובה לרצונות, חלומות ובקשות. הסיור היה מעניין. סיגל שילבה את ההיסטוריה, שזרה את הישן והחדש, הכירה לנו אמנית ייחודית ומוכשרת, טעימות מהווי המקום. היה מהנה וחוויתי, תודה לך סיגל!

דלית, יום גיבוש לצוות אנשי חינוך ומטפלים

עקקבות צהוב.png

למי שמחפש דברים מיוחדים: עשיתי עם סיגל שני סיורים ביפו האחד במתחם נגה, במושבה האמריקאית והשני עם הילדים בעיר העתיקה. שניהם היו מוצלחים (אבל ממש) מושלמים ומומלצים בחום (רב). סיגל מדריכה מרתקת, בונה סיורים מהאיכותיים בהם נתקלתי ומוכשרת במיוחד במציאת פינות חמד שבחיים לא הייתי מגיעה אליהן לבד. רוצו!!!

תמר, שני סיורים והבאים בדרך..

adaya for mizculture .jpg
%D7%9E%D7%92%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%9D%20%

די, הסמקתי!

צילום: אורי לוינסון

bottom of page